Series
Ratings
21
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5