Movies
Ratings
195
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0