Movies
Ratings
16
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
UpRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0