Movies
Ratings
48
Ender's GameRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.5
Saw 3DRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0