Series
Ratings
213
I Live AloneRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 3.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0