Titles you rated
Good NewsRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
SleepRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.0
FollowingRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ItRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 1.0