Movies
Ratings
233
PaddingtonRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
TrollsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5