Series
Ratings
30
DoctorsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0