Series
Ratings
77
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5