Series
Ratings
56
BridgertonRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0