Movies
Ratings
2056
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
BrickRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0