Series
Ratings
141
CLEVATESSRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Lupin Part 3Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5