Movies
Ratings
55
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5