Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5