Series
Ratings
45
Oats StudiosRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The OfferRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0