Series
Ratings
100
Why Women KillRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0