Movies
Ratings
47
The HandmaidenRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0