Movies
Ratings
384
Attila MarcelRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
X+YRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0