Titles you rated
The ThroneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 3.0
The Game PlanRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
God of GamblersRated ★ 4.0
Only You Can Hear MeRated ★ 3.5
Love PhobiaRated ★ 3.5
Crazy WaitingRated ★ 3.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 1.5
Postman to HeavenRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0