Movies
Ratings
114
FuryRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0