Movies
Ratings
150
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 0.5
FarinelliRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 1.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0