Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Miss LeeRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.5
The Crowned ClownRated ★ 5.0
Your HonorRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 5.0
Edomae no ShunRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0