Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Short PeaceRated ★ 2.5
King of ThornRated ★ 3.0
The Princess and the PilotRated ★ 3.5
The Human Centipede 3 (Final Sequence)Rated ★ 1.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 1.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.5
The LobsterRated ★ 3.5