Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0