Movies
Ratings
50
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0