Titles you rated
Kick the MoonRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0