Movies
Ratings
75
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5