Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0