Movies
Ratings
1221
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The RookieRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Lion of the DesertRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Evil Dead IIRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ClementineRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5