Series
Ratings
24
TakenRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0