Series
Ratings
25
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0