Movies
Ratings
512
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Blue JayRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
The Nature of LoveRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0