Movies
Ratings
536
The Last EmperorRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Black OutRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
CreedRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 1.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0