Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5