Movies
Ratings
547
La La LandRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0