Series
Ratings
31
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5