Titles you rated
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
RipleyRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Murder MindfullyRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5