Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Son of GodRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0