Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0