Series
Ratings
103- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0