Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0