Titles you rated
MulanRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
GravityRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5