Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0