Series
Ratings
42
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0