Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Elephant QueenRated ★ 4.5
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 2.0
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5