Titles you rated
Akko's SecretRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5