Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5- We Got Married Season 2Rated ★ 1.0
- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
- Tears in the AfricaRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0