Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0