Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0