Movies
Ratings
85
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.5